Laptop ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED!

Laptop ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED

Laptop ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED zapewnia optymalne wrażenia z pracy kreatywnej, dzięki wyjątkowym funkcjom i wydajnym podzespołom. Najbardziej rzucającą się w oczy rzeczą w tym sprzęcie jest 16-calowy ekran 3,2K 120 Hz 3D OLED Dolby Vision. To właśnie dzięki niemu będziesz w stanie podziwiać niezwykle wysoką jakość obrazu, pełne kontrasty i głębokie czernie. Podzespoły tego laptopa również zachwycają. Został wyposażony w najnowszy procesor Intel® Core™ HX55 oraz w kartę graficzną NVIDIA® GeForce® RTX™ 4070 w wersji laptopowej. Kolejnym aspektem jest niezwykle wydajne chłodzenie. Laptop ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED ma technologię chłodzenia ASUS IceCool Pro ze współczynnikiem TDP do 150 W, dwoma wentylatorami i czterema otworami wentylacyjnymi.

Laptop ASUS Chromebook Flip CX5 – bezgraniczna wszechstronność i ekspansywne efekty wizualne!

Laptop ASUS Chromebook Flip CX5 dostępny na https://estore.asus.com/pl/ to urządzenie z ekranem 16-calowym, które wyróżnia się nowym wyglądem i najnowszymi podzespołami. Został wyposażony w najnowszy procesor Intel® Core™ i7 12. generacji oraz łączność Wi-Fi 6E. ASUS Chromebook Flip CX5 został opracowany specjalnie pod kątem rozwiązań w chmurze i obsługuje usługę Google Play oraz przeglądarkę Chrome. Już dziś odwiedź https://estore.asus.com/pl/ i odkryj nowe możliwości tego wszechstronnego laptopa!

Nowy laptop ProArt Studiobook Pro 16 OLED – specjalnie stworzony dla profesjonalnych twórców treści!

Urządzenie wyposażone w niepokonany procesor Intel® Core™ i9-13980HX 13. generacji oraz profesjonalną kartę graficzną NVIDIA RTX™ 3000 w wersji laptopowej, opartą na architekturze Ada. Ma certyfikowany 16-calowy ekran dotykowy OLED o rozdzielczości 3,2K i częstotliwości odświeżania 120 Hz, co z pewnością zapewni Ci wierne odwzorowanie kolorów i wyświetli Twoje kreatywne wizje w optymalny sposób. Duży touchpad, który jest kompatybilny z rysikiem stylus, pozwoli Ci precyzyjnie operować na ekranie. Odwiedź https://estore.asus.com/pl/ i dowiedz się więcej o laptopie ProArt Studiobook Pro 16 OLED!

About the Author

You may also like these